Co s láskou

24. března 2015 v 14:10 |  Filmy

Máte-li chuť na pořádnou dávku romatiky, pak vás tento film nejspíš zaujme.

Film se zamřeuje na hlavního hrdinu Dawsona a jeho životní lásku Amandu, kteří se po 21 letech setkávají v domě svého zesnulého společného přítele. Něco však není v pořádku. Amanda je na Dawsona naštvaná. V tu chvíli se příběh vrací do jejich minulosti, kde se potkají a bláznivě se do sebe zamilují.

Dawson naneštěstí patří do rodiny grázla. Dawson není jako otec ani jako jeho bratři, a proto se stává terčem rodinných hrubých žertů, končících krvavými šrámy, monokly apod. Dawson uteče z domu a útočiště najde u starého osamělého muže. (onen společný přítel Amandy a Dawsona, díky jehož smrti se znovu po letech setkají) Jeho pravá rodina ho bohužel dál pronásleduje, zmlátí Dawsonova nového ochránce-starého muže. Dawson najde zbitého starce před domem a se svým nejlepším přítelem se okamžitě rozjede s nabitou zbraní k pozemku svého pravého otce. Tam se strhne bitka a ze zbraně výjde nechtěná kulka, která zasáhne Dawsonova nejlepšího přítele. Ten na místě umírá.

Amanda pak za Dawsonem dochází do vězení, kde si odpykává svůj trest, ale on ji nechce vidět.

Vracíme se do současnosti, Amanda s Dawsonem se stále milují, svou lásku k sobě přestanou tajit a prožijí spolu několik nádherných dní. Amanda má však syna a manžela, a tak se, třebaže hrozně nerada, vrací ke svým povinnostem.

Dawson se po jejím odjezdu dozvídá, že syn jeho zemřelého nejlepšího přítele, se dal do kupy s jeho rodinnou- s těmi hnusnými grázly. A dostane ho z jejích spárů pryč. Ale tentokrát se mu za to otec rozhodne pomstít a vlástního syna-Dawsona zastřelí.

Amanda se to dozvídá ve chvíli, kdy její syn, podstoupil úspěšnou transplantaci srdce, po těžké nehodě.

O rok později se Amanda dozvídá, že srdce, které dostal její syn, je Dawsonovo.Toť celé romantické drama na talíři, příběh, třebaže často až přehnaně naivní a romantický se mi líbil. Nepobrečela jsem si sice, ale myslím si, že když budete trošku nakřápnutí mělnacholickými pocity, pak vám nějaká ta slza ukápne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama