Masová fakta

3. října 2015 v 22:59 | M.K. |  Za zvířata
Většinou se smějí masoužrouti rostlinožroutům, že jsou na hlavu. Že jíst maso je přirozené. No, tak se trochu zamyslete vy hlavy skopový. K vám se rozhodně maso nedostává přirozeným způsobem. Dostanete ho naservírovaný až pod nos. Málokdo z nás umí "jako za starých časů" zabít a připravit zvíře sám. I když na tom nic pěknýho taky není. Ale pochlapovat se, že je normální jíst maso, když sám "boreček" vidí vlastně už jen připravený kus, je trapné.

Nicméně, chtěla jsem promluvit o několika faktech (/málo omílaných skutečnostech), které mi rozhodně přirozené nepřijdou ve spojení se zvířaty:

-Zvířata cítí bolest STEJNĚ jako lidé!


-Abyste se mohli napít mléka musí zemřít tele. (Tele je matce odebráno, jde na porážku, zatímco matka musí svoje mléko dát nenasytným lidem) Ne! Kráva nemá mléko sama od sebe.


-Chování zvířat pro kožešinu? Proč? Divoké lišky, divocí norci v mini-klecích čekají na smrt. Super kožich, že?


-Slepice dopované kdovíjakým svinstvem, zavřené v tak maličkých klíckách, že se nemůžou hnout. Je libo vajíčko?-Agresivity stále málo? Tak pojďte na psí zápas, to je něco, když vyděšenej pes musí rvát druhýho, zatímco kolem skanduje banda zbabělců. Tak kdo zatleská?
POJĎME SPOLEČNĚ ODMÍTNOUT TENTO STYL ŽIVOTA. Je nás čím dál víc. Mnoho lidí protestuje i zdánlivě extrémními způsoby, kdy se na veřejnosti nechají týrat podobným způsobem jako zvířata, aby ukázali, co musí ty bytosti (které nikdy záměrně -jako to umíme my- neublížily) vytrpět.


PŘESTAŇTE ŘÍKAT, ŽE STEJNĚ NIC NEOVLIVNÍTE, KDYŽ SE ZMĚNÍTE. Každý jedinec utváří společnost a není to marná snaha. Naopak!


MÁ TO SMYSL! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 obtaPew obtaPew | E-mail | Web | 3. února 2018 v 19:31 | Reagovat

Согласен эта тема уже так приелась!!!

---
на самом деле очень высоко! fifa 15 скачать торрент на пк, african leagues patch fifa 15 видео или <a href=http://15fifa.ru/>azevedo fifa 15</a> где скачать fifa 15 на андроид

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama